ERG-2SJ512V
MFR.Part #
ERG-2SJ512V
JLCPCB Part #
C7273163
Description
-55℃~+200℃ 2W 5.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS