ERG-2SJ433
MFR.Part #
ERG-2SJ433
JLCPCB Part #
C3499457
Description
-55℃~+235℃ 2W 43kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS