ERG-2SJ432
MFR.Part #
ERG-2SJ432
JLCPCB Part #
C3528135
Description
-55℃~+235℃ 2W 4.3kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS