ERG-2SJ392E
MFR.Part #
ERG-2SJ392E
JLCPCB Part #
C6549236
Description
-55℃~+200℃ 2W 3.9kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS