ERG-2SJ390V
MFR.Part #
ERG-2SJ390V
JLCPCB Part #
C3353791
Description
-55℃~+235℃ 2W 39Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS