ERG-2SJ361
MFR.Part #
ERG-2SJ361
JLCPCB Part #
C3383250
Description
-55℃~+235℃ 2W 360Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS