ERG-2SJ333
MFR.Part #
ERG-2SJ333
JLCPCB Part #
C3425107
Description
-55℃~+235℃ 2W 33kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS