ERG-2SJ303
MFR.Part #
ERG-2SJ303
JLCPCB Part #
C3484496
Description
-55℃~+235℃ 2W 30kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS