ERG-2SJ272V
MFR.Part #
ERG-2SJ272V
JLCPCB Part #
C6844868
Description
-55℃~+200℃ 2.7kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS