ERG-2SJ272
MFR.Part #
ERG-2SJ272
JLCPCB Part #
C3364497
Description
-55℃~+235℃ 2.7kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS