ERG-2SJ223A
MFR.Part #
ERG-2SJ223A
JLCPCB Part #
C3414710
Description
-55℃~+235℃ 22kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS