ERG-2SJ221
MFR.Part #
ERG-2SJ221
JLCPCB Part #
C3374984
Description
-55℃~+235℃ 220Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS