ERG-2SJ220
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-2SJ220
JLCPCB Part #
C3468843
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+235℃ 22Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS