ERG-2SJ161
MFR.Part #
ERG-2SJ161
JLCPCB Part #
C6034615
Description
-55℃~+235℃ 160Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS