ERG-2SJ152V
MFR.Part #
ERG-2SJ152V
JLCPCB Part #
C3353128
Description
-55℃~+235℃ 1.5kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS