ERG-2SJ133V
MFR.Part #
ERG-2SJ133V
JLCPCB Part #
C6240085
Description
-55℃~+235℃ 13kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS