ERG-2SJ132
MFR.Part #
ERG-2SJ132
JLCPCB Part #
C3532614
Description
-55℃~+235℃ 1.3kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS