ERG-2SJ130V
MFR.Part #
ERG-2SJ130V
JLCPCB Part #
C5689058
Description
-55℃~+200℃ 13Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS