ERG-2SJ122
MFR.Part #
ERG-2SJ122
JLCPCB Part #
C6844858
Description
-55℃~+235℃ 1.2kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS