ERG-2SJ110V
MFR.Part #
ERG-2SJ110V
JLCPCB Part #
C6944949
Description
-55℃~+200℃ 11Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS