ERG-2SJ104
MFR.Part #
ERG-2SJ104
JLCPCB Part #
C3433693
Description
-55℃~+235℃ 100kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS