ERG-2SG151V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-2SG151V
JLCPCB Part #
C6240083
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+235℃ 150Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS