ERG-1SJ821A
MFR.Part #
ERG-1SJ821A
JLCPCB Part #
C6844842
Description
-55℃~+235℃ 1W 820Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS