ERG-1SJ820
MFR.Part #
ERG-1SJ820
JLCPCB Part #
C3552622
Description
-55℃~+235℃ 1W 82Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS