ERG-1SJ752
MFR.Part #
ERG-1SJ752
JLCPCB Part #
C3379229
Description
-55℃~+235℃ 1W 7.5kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS