ERG-1SJ683
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-1SJ683
JLCPCB Part #
C3520050
Package
Plugin,D2.8xL9mm
Description
-55℃~+235℃ 1W 68kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS