ERG-1SJ472
MFR.Part #
ERG-1SJ472
JLCPCB Part #
C3429256
Description
-55℃~+235℃ 1W 4.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS