ERG-1SJ470
MFR.Part #
ERG-1SJ470
JLCPCB Part #
C3487626
Description
-55℃~+235℃ 1W 47Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS