ERG-1SJ432A
MFR.Part #
ERG-1SJ432A
JLCPCB Part #
C7273150
Description
-55℃~+235℃ 1W 4.3kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS