ERG-1SJ392A
MFR.Part #
ERG-1SJ392A
JLCPCB Part #
C6844834
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.9kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS