ERG-1SJ392
MFR.Part #
ERG-1SJ392
JLCPCB Part #
C3551770
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.9kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS