ERG-1SJ391
MFR.Part #
ERG-1SJ391
JLCPCB Part #
C3531769
Description
-55℃~+235℃ 1W 390Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS