ERG-1SJ363
MFR.Part #
ERG-1SJ363
JLCPCB Part #
C3495937
Description
-55℃~+235℃ 1W 36kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS