ERG-1SJ362
MFR.Part #
ERG-1SJ362
JLCPCB Part #
C3398516
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS