ERG-1SJ361
MFR.Part #
ERG-1SJ361
JLCPCB Part #
C3479017
Description
-55℃~+235℃ 1W 360Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS