ERG-1SJ303
MFR.Part #
ERG-1SJ303
JLCPCB Part #
C3475249
Description
-55℃~+235℃ 1W 30kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS