ERG-1SJ272
MFR.Part #
ERG-1SJ272
JLCPCB Part #
C3412164
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS