ERG-1SJ242
MFR.Part #
ERG-1SJ242
JLCPCB Part #
C6614001
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.4kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS