ERG-1SJ202V
MFR.Part #
ERG-1SJ202V
JLCPCB Part #
C3551932
Description
-55℃~+235℃ 1W 2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS