ERG-1SJ181
MFR.Part #
ERG-1SJ181
JLCPCB Part #
C3430140
Description
-55℃~+235℃ 180Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS