ERG-1SJ180
MFR.Part #
ERG-1SJ180
JLCPCB Part #
C3493048
Description
-55℃~+235℃ 18Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS