ERG-1SJ160A
MFR.Part #
ERG-1SJ160A
JLCPCB Part #
C5634426
Description
-55℃~+235℃ 16Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS