ERG-1SJ150A
MFR.Part #
ERG-1SJ150A
JLCPCB Part #
C6944931
Description
-55℃~+235℃ 15Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS