ERG-1SJ120V
MFR.Part #
ERG-1SJ120V
JLCPCB Part #
C3405783
Description
-55℃~+235℃ 12Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS