ERG-1SG153V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-1SG153V
JLCPCB Part #
C3374532
Package
Plugin,D2.8xL9mm
Description
-55℃~+235℃ 15kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS