ERG-12SJ103
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-12SJ103
JLCPCB Part #
C5688985
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-55℃~+235℃ 10kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS