ERB-RD1R50X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERB-RD1R50X
JLCPCB Part #
C3157556
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 1.5A 32V 35A 0402 Disposable fuses ROHS