ERA-8VRW9761V
MFR.Part #
ERA-8VRW9761V
JLCPCB Part #
C5634223
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS