ERA-8VRW7502V
MFR.Part #
ERA-8VRW7502V
JLCPCB Part #
C6191621
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS