ERA-8VRW7152V
MFR.Part #
ERA-8VRW7152V
JLCPCB Part #
C7273802
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS